Top 10 najlepszych gier dla dzieci powyżej 12 roku życia

W dzisiejszych czasach dzieci dorastają wraz z wiekiem smartfonów. Z pomocą smartfonów dzieci mogą robić wiele rzeczy. Mogą grać w gry, pobierać nowe aplikacje i czytać książki. Ale czasami, gdy bawisz się swoim telefonem, nie masz wystarczająco dużo czasu na wykonywanie innych czynności. Tak więc, tutaj zamierzam podzielić się z wami listą najlepszych gier dla dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Sprawdźmy Top 10 najlepszych gier dla dzieci w wieku powyżej 12 lat:

1. The Sims Freeplay

The Sims Freeplay to najnowsza wersja popularnej gry franczyzowej. Jest dostępna na Androida, iOS i Windows OS. Istnieją różne aspekty gry, które sprawiają, że jest to jedna z najlepszych gier dla dzieci. Możesz dostosować swoją postać z różnymi cechami, takimi jak odcień skóry, kolor włosów i inne.

2. Minecraft

Minecraft to gra wideo indie opracowana przez Mojang AB. Ta gra jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS. W tej grze możesz tworzyć dowolne obiekty, budować miasta i wiele więcej. Możesz również odkrywać rozległy świat i stać się bohaterem przygód.

3. Angry Birds

Angry Birds to jedna z najlepszych gier dla dzieci. Jest ona dostępna na wszystkich platformach. Jest to jedna z najbardziej znanych gier. Możesz grać ze swoimi przyjaciółmi i dobrze się bawić. Możesz pobrać tę grę za darmo.

4. Words with Friends (Słowa z przyjaciółmi)

Words with Friends to gra, która jest dostępna na iOS, Android i Windows. W tej grze możesz grać przeciwko swoim znajomym i członkom rodziny.

5. Temple Run 2

Temple Run to najbardziej znana i najczęściej grana gra. Jest to bardzo prosta gra, ale jest to świetna gra dla dzieci. W tej grze musisz przebiec przez różne przeszkody i unikać spadających obiektów.

6. Cut the Rope 2

Cut the Rope 2 to gra typu endless runner. Jest to również jedna z najlepszych gier dla dzieci. Możesz grać w tę grę na swoim smartfonie i mieć dużo zabawy.

7. Temple Run

Temple Run to bardzo znana gra. W tej grze musisz zbierać złote monety i zdobyć banany. Możesz grać w tę grę ze swoimi przyjaciółmi i mieć dużo zabawy.

8. Plants vs Zombies

Plants vs Zombies to gra logiczna. Musisz sadzić rośliny i dbać o zombie. Jest to jedna z najbardziej znanych gier i jest to również jedna z najlepszych gier dla dzieci.

9. Candy Crush

Candy Crush jest jedną z najbardziej znanych gier. Jest on dostępny na prawie każdej platformie. Możesz cieszyć się tą grą ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny.

10. Wróżki Disneya

Disney Fairies to gra, która jest dostępna na wszystkich platformach. W tej grze możesz grać ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya.

Wnioski:

Tak więc, są to Top 10 najlepszych gier dla dzieci w wieku powyżej 12 lat. Mam nadzieję, że nauczyłeś się czegoś z tego postu. Jeśli