Top 10 filmów animowanych

Kto nie słyszał o Disneyu? Jestem pewien, że masz wielu fanów Disneya w swoim życiu, a jeśli nie, to nie wiesz, jak spędzić wolny czas. Jeśli jesteś dzieckiem, to na pewno kochasz filmy animowane i jestem pewien, że nie wiesz, że istnieje kilka filmów animowanych, które są dostępne na rynku. Omówmy niektóre z nich:

Toy Story

Toy Story jest jednym z najbardziej popularnych filmów animowanych wszech czasów. W tym filmie zobaczysz zabawki, które odgrywają różne role w świecie, a także odgrywają różne role w życiu innych.

Finding Nemo

Nemo to ryba, która mieszka w pięknym miejscu i chce wrócić do domu, do swojej rodziny. Musi przepłynąć przez ocean, aby znaleźć drogę do domu. Podczas podróży napotyka różne przeszkody, a ten film jest wypełniony mnóstwem zabawy.

Król Lew

Historia o królu, który był ojcem i synu, który chce zostać królem. Król ma duży dylemat, a syn ma mały problem. Obaj próbują rozwiązać swój problem, znajdując prawdziwą miłość.

Uniwersytet Potworów

Jest to świetny film animowany, który jest pełen akcji i komedii. W filmie jest wiele ciekawych postaci i poznasz uniwersyteckie życie dwóch potworów.

Ratatouille

W tym filmie zobaczysz szczura, który stara się być szefem kuchni w restauracji. Próbuje zostać szefem kuchni, ucząc się różnych umiejętności i technik.

Pixar’s Up

Jest to wspaniały film animowany, w którym grupa zwierząt próbuje dotrzeć do nieba. Nie mają pojęcia o sytuacji i uciekają przed deszczem.

Wreck-It Ralph

Jest to bardzo zabawny film animowany. W tym filmie złoczyńca chce wygrać grę i używa postaci, aby pokonać bohaterów.

Cloudy with a Chance of Meatballs (Chmurka z szansą na klopsiki)

W tym filmie jest wiele różnych przedmiotów spożywczych, które ożywają. Tak więc, gdy spotykają się, walczą ze sobą o jedzenie.

Wnioski:

Jeśli jesteś fanem filmów animowanych to z pewnością pokochasz powyższą listę. Więc, jeśli szukasz nowych filmów do obejrzenia to polecam Ci te filmy.