Stare książki dla dzieci

4 starych książek dla dzieci, które sprawią, że się uśmiechniesz

Niektóre dzieci są bardzo inteligentne, wiedzą wszystko w bardzo krótkim czasie. A niektóre dzieci są po prostu normalne, uwielbiają czytać, słuchać muzyki i grać w gry wideo. Niektóre dzieci są po prostu leniwe i nic ich nie obchodzi.

Są takie dzieci, które są jak ich mama i tata, nie mogą być lepsze od swoich rodziców. Nie mają żadnego zainteresowania uczeniem się nowych rzeczy i są po prostu nudne. Można więc powiedzieć, że między dzieckiem a dorosłym jest ogromna różnica.

Większość z nas czytała w dzieciństwie jakieś książki dla dzieci, ale nie możemy ich pamiętać. To nie dlatego, że nie umiemy czytać, ale dlatego, że te książki nam się nie podobały. Więc, tutaj mam zamiar wymienić 15 starych książek dla dzieci, które sprawią, że się uśmiechniesz.

1. Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina

Jest to klasyczna książka napisana przez Marka Twaina i jest również uważana za arcydzieło. Jest to jedna z najbardziej znanych książek i jest popularna nawet dzisiaj. Tomek Sawyer to mały chłopiec, który mieszka w małym miasteczku i jest awanturnikiem. On i jego przyjaciele lubią rozrabiać i kraść. Pewnego dnia zobaczyli człowieka, który ukrywał pieniądze w jaskini i chcieli te pieniądze ukraść.

Dzieci nie dały się złapać, ale zamiast tego zostały ukarane. Musiały pójść do więzienia na rok. Ale kara to nie jedyna rzecz, która sprawiła, że poczuły się źle. Przez cały rok nie mogły znaleźć swoich rodziców. Musieli zostać sami w więzieniu i to sprawiło, że poczuli się smutni.

Autor określił tę książkę jako arcydzieło, ponieważ ma ona w sobie dużo humoru.

2. Cudowny Czarnoksiężnik z Oz autorstwa L. Franka Bauma

Jest to klasyczna książka napisana przez L. Franka Bauma, jest ona oparta na bajce, ale jest to zupełnie inna historia. Jest to jedna z najbardziej znanych książek i nadal jest kochana przez wszystkich czytelników.

Historia ta opowiada o Dorotce, która jest młodą dziewczyną i mieszka w Kansas. Pewnego dnia znalazła się w środku lasu i spotkała dziwną istotę o imieniu Strach na wróble, miłego i życzliwego Lwa, Blaszanego Drwala i Tchórzliwego Lwa.

Wszyscy ci ludzie cierpieli na jakąś chorobę i byli smutni. Pewnego dnia usłyszeli głos, który kazał im znaleźć czarodzieja. Rozpoczęli więc swoją podróż. Przechodzili przez wiele wyzwań i w końcu znaleźli czarodzieja, a on dał im wszystko, czego potrzebowali.

3. Dzień dziecka w parku autorstwa Dr. Seussa

Dr Seuss jest jednym z najbardziej popularnych autorów i jest jednym z najbardziej udanych artystów. Jego prace są popularne nawet dzisiaj i są uważane za jeden z klasyków.

Dr Seuss napisał tę historię, gdy był dzieckiem, ale on