Prawdziwi przyjaciele

Wszyscy wiemy, że kiedy zdobywasz przyjaciół, to są oni tymi, którzy dzielą się z tobą wszystkim. Nie trzymają przed tobą żadnego sekretu. Dzielisz się swoim szczęściem i smutkiem, swoimi sekretami i historiami życia.

Ale większość z nas nie wie, że nigdy nie powinniśmy dzielić się naszą przyjaźnią z nikim innym, ponieważ jeśli to zrobisz, stracisz swoją przyjaźń na zawsze.

Prawdziwy przyjaciel będzie tam dla ciebie przez wzloty i upadki. Będą tam dla ciebie w dobrych i złych czasach.

Pozwól, że opowiem ci prawdziwą historię, kiedy byłem młodszy, byłem w naprawdę złym miejscu. Nie miałem nikogo, z kim mógłbym porozmawiać i nikogo, kto wysłuchałby moich problemów. Nie miałem nikogo, kto by się o mnie troszczył.

Nie wiedziałam, że mogę mieć kogoś, kto będzie moim prawdziwym przyjacielem. Czułam się taka samotna i przygnębiona.

Pewnego dnia poszłam do parku i zobaczyłam dwoje dzieci bawiących się ze swoimi psami. Przyciągnęły mnie te psy. Podeszłam do dzieci i zapytałam, czy chcą się ze mną pobawić. Odpowiedziały, że tak.

Bawiliśmy się razem i zaczęliśmy rozmawiać. Opowiedziałem im o swoich problemach, a one mnie wysłuchały. Były takie troskliwe. Trzymały mnie w ramionach i powiedziały mi, że będą moimi prawdziwymi przyjaciółmi.

Prawda jest taka, że można mieć tylko jednego prawdziwego przyjaciela. Nie można mieć więcej niż jednego. Są ludzie, którzy są jak prawdziwi przyjaciele. Ale nie są prawdziwymi przyjaciółmi.

Teraz możesz myśleć, co jeśli ta osoba jest złą osobą i nie dba o ciebie. Nie martw się, kiedy masz prawdziwego przyjaciela, to nigdy nie będziesz sam.

Prawdziwi przyjaciele będą tam dla ciebie bez względu na wszystko. Nie będą dbać o swoje własne życie i zawsze będą przy tobie.

Prawdziwy przyjaciel nie złamie ci serca, nie zostawi cię w bólu i nie zdradzi cię. Będą lojalni wobec ciebie i będą ci pomagać.

Zakończenie:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post. To prawda, że można mieć tylko jednego prawdziwego przyjaciela. Nie pozwól, aby inni sprawili, że poczujesz się samotny. Nie musisz żyć z samotnością. Musisz dokonać wyboru i musisz wybrać swoich prawdziwych przyjaciół.