6 niezbędnych programów telewizyjnych do obejrzenia teraz

Telewizja przeszła długą drogę w ciągu ostatnich dwóch dekad i teraz możesz oglądać swoje ulubione programy na dowolnym urządzeniu. Istnieją różne programy telewizyjne do wyboru i możesz być zdezorientowany, który z nich oglądać.

Tak więc, oto sześć istotnych programów do oglądania w tej chwili:

1. Broad City

Broad City jest jednym z najbardziej popularnych programów komediowych w dzisiejszych czasach. Jest to program, który opowiada historię Abbi i Ilany. Są to dwie najlepsze przyjaciółki, które mieszkają w Nowym Jorku i mają swój własny styl życia.

2. The Mindy Project

Mindy Kaling to amerykańska aktorka i pisarka, która zrobiła karierę w Hollywood. Jej pierwszy program telewizyjny to The Mindy Project, który był emitowany na Foxie.

3. Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine to amerykański sitcom, który był emitowany na Foxie. Jake Peralta jest jednym z głównych bohaterów tego serialu i jest detektywem wydziału policji.

4. Unbreakable Kimmy Schmidt

Unbreakable Kimmy Schmidt to oryginalny serial Netflixa, który jest oparty na komiksie o tej samej nazwie. Serial opowiada o życiu Kimmy, która jest zwykłą kobietą, która zostaje uratowana z sekty. Pomaga jej superbohater o imieniu Titus i przenosi się do Nowego Jorku.

5. Master of None

Aziz Ansari to amerykański aktor i komik, który gra główną rolę w Master of None. Program opowiada o życiu Deva i o tym, jak stara się on znaleźć swój cel w życiu.

6. Will & Grace

Will & Grace to sitcom, który był emitowany na NBC. Program opowiada o życiu trzech głównych bohaterów serialu. Są nimi Jack, Karen i Will.

Wnioski:

Istnieją różne programy telewizyjne dostępne dla Ciebie do oglądania i możesz łatwo wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba. Jeśli jesteś fanem sitcomów to polecam sprawdzić Master of None.