Laurka na Dzień Ojca po angielsku - pobierz i wydrukuj
parallax background

Laurka na Dzień Ojca po angielsku – pobierz i wydrukuj

23 czerwca, 2020
10 little fingers and 10 little toes po hiszpansku
Dwujęzyczne książki dla dzieci po hiszpańsku i angielsku (hity mojego 2-latka)
22 czerwca, 2020
darmowe książki obrazkowe online elo pomelo jak wychować dziecko dwujęzyczne
Darmowe książki obrazkowe online – do opowiadania w każdym języku obcym
28 czerwca, 2020
 

Darmowe laurki na Dzień Ojca po angielsku - tak po prostu, do pobrania i wydruku. Od dwujęzycznych dzieci, dla tatów lubiących angielski.

 

Tatowie w Dzień Ojca mają trochę łatwiej niż mamy w Dzień Matki. Smutna prawda jest taka, że w większości przypadków to my, kobiety, dbamy o to, żeby dzieci przygotowały dla nich jakiś miły present. A oni, ojcowie, no cóż - często nie pamiętają.


Dlatego właśnie w maju 2020 umieściłam tu, na blogu, bezpłatne laurki na Dzień Matki po angielsku - dla mam kochających ten język i chcących przekazać go swoim dzieciom. Ode mnie, dla Was! Tych, których dzieci ojcowie zapomnieli. Lub tych, których dzieci są za małe by zrobić coś własnoręcznie.

Nie byłoby to jednak sprawiedliwe, gdybym nie przygotowała niczego dla ojców naszych przyszłych poliglotów. Choć wiele mam pisze mi, że są zupełnie same w tych swoich dążeniach do dwujęzycznego wychowania (znam to doskonale, choć powoli zaczyna się to zmieniać i otrzymuję co raz więcej wsparcia), to jest też wielu ojców bardzo zzangażowanych we wczesną językową edukację swoich pociech.

 

To jest zresztą temat na osobny tekst, bo często w mailach i wiadomościach Czytelniczki adresują problem samotności w dwujęzycznym wychowaniu. Odłóżmy jednak problem na bok i podziękujmy ojcom za wsparcie lub za to, że po prostu są.

Dzisiaj zostawiam Was z bezpłatnymi kartkami - laurkami n a Dzień Ojca po angielsku - do pobrania i wydruku, lub chociaż wysłania na maila.

Aby pobrać kartki w wysokiej rozdzielczości, wystarczy zapisać się na mój newsletter i potwierdzić zapis klikając w czerwony przycisk w mailu, który ode mnie dostaniesz. Czasami mail trafia do folderu "SPAM", więc proszę, sprawdź tam zanim napiszesz mi, że nie przyszło :) Nie spamuję, I promise, ale szykuję niespodziankę - więc warto.

.

 

Nie odchodź bez słowa!

Gdy Ty siedzisz i odpoczywasz - ja tworzę treści na tego bloga i udostępniam Ci je wszystkie w 100% bezpłatnie, podobnie jak możliwość ściągnięcia i wydruku tych pięknych, unikatowych kartek po angielsku na Dzień Ojca. Uwielbiam dawać, ale jeśli spotyka się to z jakimś odzewem to czuję jeszcze większą motywację do działania. Zostaw pod tym tekstem komentarz, udostępnij link do niego na swoich social mediach, albo podeślij link koleżance, której być może przyda się ten blog. 

Monika Dawidowicz

Autorka bloga EloPomelo.pl


Kreatywna dusza z zacięciem do pisania, projektowania grafik, fotografii i video. Pracująca mama dwóch dwujęzycznych synów, która kupuje dzieciom zdecydowanie za dużo książek. Zawodowo specjalistka od social mediów i content marketingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.