parallax background

Halloween po hiszpańskupiosenki dla dzieci o duchach, potworach i dobrej zabawie

planowanie nauki
Angielski dla dzieci – jak ułożyć plan nauki angielskiego na cały rok (w 1 dzień)
28 października 2019
ozdoby halloween
Ciekawostki o Halloween po angielsku i inne materiały video dla trochę starszych dzieci (6+)
31 października 2019
 

Nie ma to jak nauka przez muzykę! W tym roku obchodzimy Halloween po hiszpańsku. Dołącz do nas i zacznij przygodę z muzyką w języku hiszpańskim.


To właśnie hiszpańskie rytmy i śpiewność jednego z najpiękniejszych języków świata wybrałam jako główny sposób wprowadzania języka hiszpańskiego w życie moich dzieci i choć częstotliwość pojawiania się go w moim domu nie jest szczególnie wysoka (bo ciężko pomieścić go między polskim i angielskim) to takie okazje jak Halloween zdecydowanie wykorzystujemy do zabawy w rytm hiszpańskich piosenek dla dzieci.

STRAAAASZNE PIOSENKI DLA DZIECI PO HISZPAŃSKU

 

Na co dzień puszczam dzieciom starannie wyselekcjonowaną muzykę (zerknij do zakładki MUZYKA DLA DZIECI, żeby sprawdzić czego słuchamy), ale w Halloween po hiszpańsku robię małą dyspensę od kryteriów, którymi zazwyczaj kieruję się w wyborze piosenek dla moich synów. Samo to święto jest w swojej istocie odrobinę przaśne i kiczowate i to jest w nim piękne, dlatego komponując playlistę na tę okazję dopuściłam do głosu NAPRAWDĘ STRRRAAAASZNE piosenki dla dzieci (o tym dlaczego na co dzień nie puszczamy w domu takiej muzyki nagrałam kiedyś film na YT, który wciąż jest aktualny i gorąco zachęcam Cię do jego obejrzenia).


MUZYKA DLA DZIECI - HALLOWEEN PO HISZPAŃSKU

 

Poniżej przedstawiam Ci piosenki dla dzieci po hiszpańsku mniej lub bardziej związane z tematyką Halloween (o duchach, szkieletorach, potworach i balach przebierańców). Upiornego słuchania!

BOB EL TREN I MUZYKA NA HALLOWEEN

 


Halloween Llegó - hiszpańska piosenka dla dzieci

 


Halloween Noche - kompilacja piosenek po hiszpańsku i filmików

 


Najlepsze piosenki na Halloween po hiszpańsku - KOMPILACJA

 


Hiszpańskie piosenki dla dzieci - MARATON na Halloween

 


Jack o lantern i inne hiszpańskie piosenki dla dzieci

 


Piosenka po hiszpańsku o częściach szkieletora

 


Hickory Dickory Dock po hiszpańsku na Halloween

 


Hiszpańskie piosenki dla dzieci na imprezę Halloween

 


 

Jeśli lubisz hiszpański, chcesz wprowadzić go stopniowo swojemu dziecku, a może i uczyć się razem z nim - koniecznie zajrzyj do zakładki HISZPAŃSKI DLA DZIECI na moim blogu. O codziennych perypetiach związanych z językami, a także z dziećmi i życiem rodzinnym w ogóle - opowiadam również na Instagramie i YouTube.


Monika Dawidowicz

Elo Pomelo Blog


Cześć, mam na imię Monika, prowadzę bloga Elo Pomelo, kanał na Youtube, i profil na instagramie o wprowadzaniu języków obcych we wczesnym dzieciństwie (w moim domu to angielski i hiszpański), wychowaniu przez muzykę i sztukę oraz nauce przez zabawę. Edukuję mamy o tym jak wartościowo spędzać czas z dziećmi, a jednocześnie nadal mieć czas na siebie - pracę, pasje i rozwój. Główna myśl tego bloga to: bądź przykładem dla swojego dziecka, że warto inwestować w siebie i uczyć się całe życie.
Jestem mamą dwóch chłopaków, mieszkam w cudownym i ukochanym przeze mnie Wrocławiu, pracuję jako lektorka języka angielskiego ucząc dorosłych w firmach i indywidualnie, a w wolnych chwilach czytam jak szalona lub śmigam rowerem.

Masz pytania, sugestie? Napisz do mnie: powiedzelopomelo@gmail.com.

A Ty? Powiedz mi teraz co o tym myślisz -> -> -> NAPISZ KOMENTARZ