parallax background

A więc to tak… Elo Pomelo od dziś na facebooku!

darmowe audiobooki po angielsku
Kto rozdaje darmowe audiobooki po angielsku i jak się załapać na swój egzemplarz?
7 października 2019
urodziny bloga
Mój blog ma ROK (dobre rzeczy, osiągnięcia, plany)
11 października 2019
 

Krążą o nich legendy i myślałam, że mogę zostać jednym z nich. Ludzie, którzy są w necie, ale nie funkcjonują na facebooku. Niestety, świat woła, że trzeba tam być, dlatego od dziś Wasz ulubiony blog o dwujęzyczności, macierzyństwie, kulturze i sztuce dla dzieci znajdziecie na portalu Marka Zuckenberga!

Pracowałam kiedyś jako specka od social mediów, ba, byłam nawet na kilku totalnie pro szkoleniach z facebooka, ale przez ostatnich kilka lat fejsbuk służył mi tylko w dwóch celach - by wysyłać mojej mamie zdjęcia jej wnuków i by podglądać czy moja dawna miłość coś wrzuca (i wrzuca :P). Ah, przepraszam, i żeby sprawdzać na jakie wydarzenia Mike kliknął, że idzie (i zawsze w komentarzu wyrażać swój sprzeciw).

Innymi słowy - totalnie wypadłam z obiegu i nie za bardzo wiem co wrzuca się teraz na fanpage, bo żadnych nie obserwuję. Obiecuję jednak, że nie będę spamować i pomyślę nad jakimś rodzajem treści, których nie ma jeszcze w żadnym moim kanale komunikacji ze światem.

Po co Wam o tym w ogóle mówię?

Bo chcę mieć Was blisko, na wyciągnięcie lajka. Zapraszam więc do polubienia profilu i wyczekiwania na newsy ze świata Elo Pomelo. Jeśli nie obserwujecie mnie jeszcze na instagramie, gdzie wrzucam piękne, pełne emocji zdjęcia pokazujące codzienność bez retuszu - to proszę mi to szybko nadrobić: @elopomelopl.

Jestem też, i to właściwie najważniejsze, na YouTube gdzie poza dwujęzycznością czy książkami dla dzieci pojawia się m.in. temat godzenia macierzyństwa z pozostałym życiem, organizacja czasu, itd. - więcej o moim kanale pisałam już zresztą na blogu, więc odsyłam do wpisu i moich ulubionych filmów.

Elo!

Monika Dawidowicz

zwariowana autorka bloga Elo Pomelo


Elo pomelo! Mam na imię Monika i choć na moją codzienność składa się wiele obowiązków (pracuję jako lektor i trener języka angielskiego, prowadzę kursy w korporacjach, pomagam dorosłym przełamać barierę w mówieniu, prywatnie wychowuję dwójkę dzieci pośród języków obcych, sztuki i muzyki oraz sama uczę się języków obcych) - prowadzę bloga o dwujęzyczności i kanał na YouTube o tematyce parentingowej oraz udzielam się na Instagramie pokazując na pięknych, pełnych ciepła zdjęciach, dzieciństwo moich synów pełne przygód, miłości i nauki przez zabawę.

W czasie bezdzietnym jeżdżę rowerem i pochłaniam książki oraz odkrywam uroki Wrocławia, z którym to romansuję sobie od kilkunastu lat (z przerwami na poznawanie życia zagranicą, bo takie przygody również mam na swoim koncie).
Na blogu Elo Pomelo piszę o swoich zmaganiach z dwujęzycznością, godzeniu macierzyństwa z życiem rodzinnym i pozaszkolną edukacją dzieci, nietuzinkowej muzyce dla dzieci, przepięknych książkach z całego świata, edukacji artystycznej i wszystkim co jej pokrewne. Znajdziesz mnie również na instagramie @elopomelopl! Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie,

napisz do mnie: powiedzelopomelo@gmail.com.

1 Comment

  1. Doskonale Cię rozumiem, Moniko. Ja też byłam anty Facebook, anty iPhone/ smartphone (i wciąż jestem), ale wydaje mi się, że wszystko zależy od naszej samokontroli (żeby nam Facebook i obserwowanie innych nie zajmowało zbyt wiele czasu i nie prowokowało negatywnych emocji) i od tego, jak będziemy się nim posługiwać w związku z naszym blogiem☺. Serdecznie pozdrawiam!

A Ty? Powiedz mi teraz co o tym myślisz -> -> -> NAPISZ KOMENTARZ