parallax background

Angielskie książki dla dzieci, które kupisz w polskich sklepach internetowych

Co ma wspólnego papuga z “Krainą Lodu”?
15 listopada 2019
spiewnik angielski dla dzieci
Angielskie piosenki dla dzieci 5-7 lat – idealna muzyka do nauki
19 listopada 2019
 

Wiele osób wciąż boi się zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, płatności kartą kredytową, zaginionych przesyłek, długiego czasu oczekiwania na towar czy kłopotliwych zwrotów. Pytają więc: Mo, czy są angielskie książki dla dzieci w polskich sklepach internetowych? Pewnie, że są.LISTA ANGLOJĘZYCZNYCH KSIĄŻEK DLA DZIECI Z POLSKICH SKLEPÓW ONLINEPoniżej zebrałam listę najpopularniejszych tytułów, o które pytacie, które polecane są na grupach fb dla rodziców dwujęzycznych dzieci i blogach o dwujęzyczności czy angielskim dla dzieci.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to pełna lista. Jeśli chcecie uzupełnić wpis o jakieś polskie sklepy internetowe, które sprzedają angielskojęzyczną literaturę dla dzieci - koniecznie dajcie znać w komentarzach - niech ten wpis żyje i rozwija się.

Najfajniejsze angielskie książeczki dla dzieci - dostępne w polskich sklepach

 

I co dalej? Macie już któreś z nich?

 

Czy Twoje dzieci posiadają któreś z tych książek w swojej anglojęzycznej biblioteczce? Jeśli nie, to TERAZ jest ten moment, w którym warto wprowadzić angielski w ich życie, a wspólne czytanie to wspaniały pierwszy krok.

O tym jak czytanie wspomaga naukę drugiego języka pisałam już tekście “Czy Twoje dziecko nie ma aby czasem za dużo książek?”.

O książkach dla niemowląt dobrych na start mówiłam w filmie na moim kanale na YouTube o dwujęzyczności, książkach i wychowaniu przez sztukę.

 

 

Jeśli zainteresowała Cię któraś z prezentowanych tu pozycji - jestem szczęśliwa! Chcę, żebyś koniecznie dała mi teraz znać w komentarzu pod tym artykułem (prosty formularz, a napisanie wiadomości zajmuje mniej niż minutę) którą z nich zamówisz swojemu dziecku, a jeśli masz inne pomysły gdzie w polskich sklepach można kupić anglojęzyczne książki dla dzieci - koniecznie się ze mną podziel.

Jeśli szukasz wartościowych treści dla dzieci związanych ze sztuką, kulturą, muzyką i językami obcymi - najczęściej darmowych lub bardzo niedrogich - koniecznie dołącz do mojej GRUPY NA FACEBOOKU: Intelektualny hummus dla dzieci :) i polub mój fanpage. Dyskutujemy o tym co warto czytać, oglądać, czego warto słuchać i gdzie bywać aby naturalnie wspierać wszechstronny rozwój dziecka (i przy okazji samemu mieć przy tym trochę funu).

Pamiętaj, że nadaję do Ciebie również na kanale Elo Pomelo na YT oraz na Instagramie (@elopomelopl).

Monika Dawidowicz

Elo Pomelo - blog o dwujęzyczności i wychowaniu przez sztukę


Cześć, mam na imię Monika, prowadzę bloga Elo Pomelo, kanał na Youtube, i profil na instagramie o wprowadzaniu języków obcych we wczesnym dzieciństwie (w moim domu to angielski i hiszpański), wychowaniu przez muzykę i sztukę oraz nauce przez zabawę. Edukuję mamy o tym jak wartościowo spędzać czas z dziećmi, a jednocześnie nadal mieć czas na siebie - pracę, pasje i rozwój. Główna myśl tego bloga to: bądź przykładem dla swojego dziecka, że warto inwestować w siebie i uczyć się całe życie.
Jestem mamą dwóch chłopaków, mieszkam w cudownym i ukochanym przeze mnie Wrocławiu, pracuję jako lektorka języka angielskiego ucząc dorosłych w firmach i indywidualnie, a w wolnych chwilach czytam jak szalona lub śmigam rowerem.

Masz pytania, sugestie? Napisz do mnie: powiedzelopomelo@gmail.com.

A Ty? Powiedz mi teraz co o tym myślisz -> -> -> NAPISZ KOMENTARZ